UA

UA

Для отримання Послуг Військового юриста Телефонуйте

093 007 44 14

Послуги адвоката з мобілізації
- Бронювання співробітників від мобілізації
● супровід адвоката у військоматі ● зняття з обліку● виключення з обліку● нагляд за дотриманням законодавства● фіксація правопорушень з боку ТЦК● оскарження висновку ВЛК


Послуги військового юриста
● Оформлення статусу УБД ● для солдату● для підрозділу● для ветеранів та спілок
Оформлення та подання Рапортів:● Звільнення з ЗСУ● Відпустка в ЗСУ● Переведення до іншої частини● На проходження ВЛК● Оскарження рішення ВЛК
- Прискорення розгляду рапорта командуванням
- Супровід в отриманні грошової допомоги при пораненні
- Супровід в отриманні компенсаціі для сім'ї загиблого військового
- Оскарження рішення ВЛК

Захист військового адвоката при
● СЗЧ 407 ККУ● Дезертирстві 408 ККУ● Ухиленні від мобілізації 336 ККУ● Невиконанні наказу 403 ККУ● Непокора 402 ККУ

● Досудовий супровід● Захист в суді● Закриття кримінальної справи
● Подання скарги на командування та на ВЧ


Телефонуйте:093 007 44 14


Illustration

консультація Військового Юриста

Сьогодні найбільшою проблемою українців є незнання та нерозуміння, як діяти в проблемній ситуації, куди звертатись, як захистити свої права.

З перших днів війни Благодійний фонд Солдатів миру за підтримки Юридичної компанії Приходько та партнери, а також юридичного маркетплейсу Консультант, який об’єднав понад 500 адвокатів-волонтерів започаткували благодійну ініціативу – БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ!

Напрямки РОБОТИ

Illustration
Illustration
Illustration

ЩОБ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ВІЙСЬКОВОГО ЮРИСТА дзвоніть

093 007 44 14

Військовий юрист

Хто такий військовий юрист та які послуги він надає

Хто такий військовий юрист?

Військовий юрист - це фахівець у сфері юриспруденції, який спеціалізується на військовому праві. Військове право є галуззю права, яка регулює відносини, пов'язані з військовою службою, організацією та діяльністю Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів. Ось, що це за спеціаліст такий - військовий юрист. Консультація це, звісно, перша послуга, котру він надає. Адже спочатку клієнт має ознайомитися зі спеціалістом, надати конкретні відомості про ситуацію і вже пізніше приступати до її вирішування.
Які питання розглядаються на консультації?
● Порядок проходження військової служби;● Права і обов'язки військовослужбовців;● Звільнення від військової служби;● Відшкодування шкоди, заподіяної у зв'язку з проходженням військової служби;● Інші питання, пов'язані з військовою службою.
Варто уточнити, що може бути онлайн консультація військового юриста, бо наразі так набагато зручніше вирішувати якісь загальні питання, що не потребують особистої зустрічі. Але може бути і оффлайн консультація, якщо клієнт має таку можливість. Можливе консультування військовослужбовців, призовників і військовозобов'язаних.Наразі деякі спеціалісти можуть пропонувати таку послугу, як безкоштовна консультація військового юриста, але варто враховувати її особливості: обмежений час, можливості, більше простих узагальнень і тому подібне. Тому варто вибирати те, що підходить Вам по якості.

Особливості послуг безкоштовного юриста
● Безкоштовний військовий юрист, як правило, має менше досвіду та знань, ніж платні юристи. Вони можуть не бути добре знайомі з тонкощами військового права, і у них може бути менше можливостей для навчання та підвищення кваліфікації.
● Безкоштовні військові юристи можуть бути перевантажені роботою. Вони можуть не мати достатньо часу, щоб уважно вивчити Ваш випадок і надати Вам найкращий можливий захист.
● Безкоштовні військові юристи можуть бути обмежені в тому, що вони можуть зробити. Тобто військовий юрист онлайн безкоштовно (і оффлайн також) може бути зобов'язаний дотримуватися певних процедур або правил, які можуть обмежити його можливості допомогти Вам.

Платні військові юристи, як правило, мають більше досвіду та знань, ніж безкоштовні юристи. Вони також мають більше можливостей для навчання та підвищення кваліфікації. Платні військові юристи, як правило, мають менше роботи, ніж безкоштовні юристи, і вони можуть приділити більше часу вивченню вашого випадку. Платні військові юристи, як правило, не обмежені в тому, що вони можуть зробити, і вони можуть використовувати всі доступні законні засоби для захисту Ваших прав.
Ось деякі конкретні переваги вибору платного військового юриста:
Більший досвід і знання. Платний військовий адвокат, як правило, має більший досвід роботи в галузі військового права, ніж безкоштовні юристи. Він можуть краще зрозуміти Ваш випадок і надати найкращий можливий захист. Більше часу та уваги. Платний військовий юрист, як правило, має менше роботи, ніж безкоштовні юристи. Він можуть приділити більше часу вивченню Вашого випадку і надати більш індивідуальний захист. Більші можливості. Платні військові юристи, як правило, не обмежені в тому, що вони можуть зробити. Вони можуть використовувати всі доступні законні засоби для захисту Ваших прав.

Чим ще займається військовий адвокат?
Захист прав і інтересів військовослужбовців, призовників і військовозобов'язаних. Військовий юрист може представляти інтереси військовослужбовців, призовників і військовозобов'язаних у судах, органах державної влади та інших установах; Розробка проектів нормативно-правових актів у сфері військового права. Юрист для військових може брати участь у розробці проектів законів, постанов, наказів та інших нормативно-правових актів, які регулюють відносини у сфері військової служби; Навчання військовослужбовців основам військового права. Військовий юрист може проводити навчання військовослужбовців з питань військового права; Виконання доручень військового командування. Військові юристи можуть виконувати доручення військового командування, пов'язані з військовим правом, наприклад, підготовку проектів нормативно-правових актів, проведення юридичних експертиз, консультування військовослужбовців з питань військової служби тощо. Ведення наукової та навчальної діяльності. Військові юристи можуть займатися науковою та навчальною діяльністю, наприклад, викладати військове право в навчальних закладах, публікувати наукові статті та книги з питань військового права тощо.
Ця робота вимагає глибоких знань у галузі військового права, а також здатності працювати в умовах стресу та напруження, тож потрібно підбирати кваліфікованого спеціаліста.
Військові юристи можуть працювати в органах державної влади, Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах. Вони можуть також працювати в приватних юридичних фірмах, які спеціалізуються на військовому праві.
Тож якщо Вам потрібна допомога у цій сфері, рекомендуємо обов’язково звертатися до спеціаліста, що має глибокі знання та велику кількість практичних навичок. Для цього завантажуйте додаток “Консультант” і залишайте свою заяву.

діяльність проекту

Уже понад 2 тис безкоштовних консультацій надано і ми не зупиняємось. Ми допомагаємо людям розібратись з питаннями мобілізації та призову до Збройних сил України, відшкодування шкоди завданої війною, соціальних гарантій дітям, жінкам та малозабезпеченим люлям та іншими питаннями порушення прав громадян в умовах війни.

Ми надзвичайно вдячні компанії Google, яка також підтримала нашу ініціативу і надала грант задля можливість поширити інформацію в мережі інтернет.

Для можливості ознайомитись з наданими на проекті консультаціями, а також отримати 3 безкоштовні юридичні консультації перейдіть за посиланням.  

Для отримання безкоштовних консультацій 1. Тиснемо на кнопку Оримати консультацію 2. Заповнюємо форму 3. Оберіть операційну систему (Android або IOS).4. Вкажіть номер телефону, на який буде відправлено реферальний код з безкоштовними консультаціями.4. Завантажте мобільний додаток КОНСУЛЬТАНТ.5. Отримайте 3 безкоштовні консультації в розділі Консультації.

Якщо нам вдалось Вам допомогти, будемо вдячні за репости та рекомендації.

Окремо звертаюсь до юристів та адвокатів, не будьте байдужі, долучайтесь до нашої волонтерської ініціативи та реєструйтесь за посиланням https://consultant.net.ua/cabinet/register

на Зв'язку

Якщо вам потрібна допомога зв'яжіться з нами

Якщо ви потребуєте тимчасового притулку, гуманітарної чи іншої допомоги, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ви можете зателефонувати нам, написати нам електронною поштою, у соціальних мережах або прийти до нашого головного офісу ру

наші соціальні мережі: ㅤFACEBOOKInstagram linkedin

  • НАПИШІТЬ НАМ

    gro.aipsnu%40ofni

  • ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

  • ГОЛОВНИЙ ОФІС

    М. КИЇВ, МЕЧНИКОВА 2 (БЦ ПАРУС)

Made with