UA

UA

МИ допомогли завдяки вам

Проведені акції

Ми допомогли завдяки вашій підтримці.

Heading photo

Київ

передав гуманітарну допомогу (військовий одяг)

🤝Благодійний фонд "Солдатів миру" передав гуманітарну допомогу (військовий одяг) на потреби Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

🇺🇦Допомагаємо Україні разом з вами!


Heading photo

Київ

26 бордів на території Київщини зі спеціальним QR-кодом для безкоштовних консультацій

🤝Міжнародний благодійний фонд Солдатів миру разом з Юридичним Маркетплейсом КОНСУЛЬТАНТ продовжує свою волонтерську діяльність – 26 бордів на території Київщини зі спеціальним QR-кодом для безкоштовних консультацій.

Концепція проєкту полягає в наданні безкоштовних консультацій та безкоштовних шаблонів документів для соціально незахищених верств населення за допомогою використання Юридичного Маркетплейсу КОНСУЛЬТАНТ. Дана категорія населення зможе отримати онлайн консультацію, замовити запропоновану спеціалістом послугу для вирішення своєї проблеми, а також зручно через застосунок контролювати виконання послуги.

Впровадження проекту вирішить проблему низького рівня правової інформації українців, забезпечить дотримання їх прав, свобод та інтересів, убезпечить їх від порушення державними органами та іншими організаціями, наддасть змогу ВПО відстоювати свої законні інтереси. Населення стане більш обізнаним в галузі права та буде знати до кого звертатись за юридичними консультаціями.

💥«Завдяки підтримці наших меценатів, партнерів та юристів нам вдалось поширити нашу юридичну волонтерську ініціативу ще більше. Сьогодні жителі Київщини зможуть отримати по 3 якісних професійних юридичних консультацій в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ, які оплачують меценати та партнери. Це наш вклад в перемогу та підтримку українців!»
– Андрій Анатолійович Приходько, адвокат, д.ю.н., засновник ЮМ КОНСУЛЬТАНТ.


Heading photo

Київ

Подяка волонтеру Перепельченко Анатолію

🤝Подяка волонтеру Перепельченко Анатолію від Окремого загону № 35 ДФТГ «БЕРЕЗНЯКИ» за значний внесок в життя загону під час військової агресії Росії проти України.

👍Хочемо також подякувати Окремому загону № 35 ДФТГ «БЕРЕЗНЯКИ» за захист нашої Батьківщини та якісне виконання своїх обов’язків!

🇺🇦Все буде Україна!


Heading photo

Київ

розвідувальні системи SurveilSPIRE в Україні

🤝Не так давно ми підписали договір про співпрацю з естонською компанією DefSecIntel Solutions OÜ щодо повного технічного супроводу проєкту “SURVEILSPIRE” в Україні.

✅А вже сьогодні перші розвідувальні системи SurveilSPIRE в Україні. Розвідувальні системи SurveilSPIRE складаються з мобільних вишок спостереження з денним та нічним обладнанням для камер, автопілотованих міні-дронів та системи керування. У комплект постачання також входять транспортні засоби.

Вони здатні виявляти цілі за 30 кілометрів і контролювати площу 20 квадратних кілометрів.

Передача відео на мобільний командний пункт забезпечується за допомогою бездротових каналів зв'язку 4G та Starlink. Безперебійну роботу та незалежність від палива чи електрики вежам забезпечують сонячні панелі.

🇺🇦Разом до перемоги!


Heading photo

Київ

Нутрієнти Добровольчому формуванню

🤝Передали спортивне харчування Нутрієнти Добровольчому формуванню № 1 Бишівської територіальної громади Фастівського району. Дякуємо за вашу плідну працю на благо України!


Heading photo

Київ

Подяка Андрію Анатолійовичу Приходько від Гур Мо України

👍Подяка керівнику Благодійного фонду Андрію Анатолійовичу Приходько від Головного управління розвідки Міністерства оборони України за співпрацю та допомогу в захисті України!

🇺🇦Відбудовуємо Україну разом!


Heading photo

Київ

спортивне харчування Нутрієнти В/ч А7296

👉🏻Передали спортивне харчування Нутрієнти Військовій частині А7296.

🤝Дякуємо, що захищаєте нашу Батьківщину!


Heading photo

Київ

Подяка Приходьку Андрію від Головного слідчого управління СбУ

🤝Подяка генеральному директору Благодійного фонду гуманітарної підтримки та розвитку міжнародної асоціації Солдати миру Приходьку Андрію від Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Хочемо також подякувати Головному управлінню за належне виконання своїх обов'язків та захист нашої Батьківщини!

🇺🇦Відбудовуємо та відновлюємо Україну разом з Вами! Слава Україні!


Heading photo

Київ

Передали захисні шоломи ST-ATH NLJ LEVEL IIIA в ГУР

💥Передали захисні шоломи ST-ATH NLJ LEVEL IIIA Головному управлінню розвідки України. Допомагаємо 🇺🇦Україні разом з Вами!


Heading photo

Київ

захисні шоломи ST-ATH NLJ LEVEL IIIA

Передали захисні шоломи ST-ATH NLJ LEVEL IIIA Головному слідчому управлінню Служби безпеки України. Вони були придбані завдяки нашій благодійниці Валентині, яка задонатила на наш Фонд.

🇺🇦Відбудовуємо Україну разом!
💪🏻Разом до перемоги!


Heading photo

Київ

Договір про співпрацю з естонською компанією DefSecIntel Solutions OÜ

🤝Міжнародний благодійний фонд Солдатів миру підписав Договір про співпрацю з естонською компанією DefSecIntel Solutions OÜ. Зокрема в межах цієї угоди нашим Фондом буде надаватися повний технічний супровід проєкту “SURVEY SPIRE” в Україні.

💪🏻Дякуємо за співпрацю!


Heading photo

Київ

Подяки від Київської обласної державної адміністраці

Подяки від Київської обласної державної адміністрації Ms. Lena Denman, Mr. Tadas Vilimas, Ms. Kristina Markovski за надану гуманітарну допомогу у вигляді спортивного харчування.

Іноземні партнери завжди допомагають Україні та підтримують її. Це заслуговує на повагу та особливу вдячність.

Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які перешкоди!


Heading photo

Київ

111 піддонів спортивного харчування

🤝Разом з Київською обласною військовою адміністрацією хочемо подякувати компанії BeachBody, зокрема Rev. Hoffman, Ms. Lena Denman, Mr. Tadas Vilimas, Ms. Kristina Markovski, за надання гуманітарної допомоги в великих об‘ємах - 111 піддонів спортивного харчування - Нутрієнтів для наших військових. Дана допомога буде належним чином передана військовим частинам для її вживання, адже завдяки Нутрієнтам забезпечується належний раціон навіть в таких складних умовах війни.

Спортивне харчування — це харчові добавки, які мають збалансований склад і допомагають підтримувати організм в хорошій фізичній формі.

Дякуємо за допомогу!✅ Ваша підтримка це неоціненний внесок у перемогу України. Сподіваємось на подальшу співпрацю👍

🇺🇦Бажаємо Вам здоров‘я, успіхів та процвітання на життєвому шляху!


Heading photo

Рівне

передали 10 комп’ютерів

🤝Благодійний фонд гуманітарної підтримки та розвитку міжнародної асоціації солдати миру передали Підлозцівському ліцею Млинівського району Рівненської області 10 комп’ютерів.

👏🏻Українці - єдиний народ, вони готові допомогти один одному завжди, особливо в такі складні часи.

🇺🇦Наближаємо Україну до перемоги разом!


Heading photo

Рівне

Передали краплі назальні Еновід Здолбунівській

🇺🇦Передали краплі назальні Еновід Здолбунівській міській раді Рівненської області в розмірі 96 назальних спреїв.
🙌Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.
💵Загальна сума пожертви - $9.600


Heading photo

Київ

джип для Збройних Сил України

🤝Благодійний фонд гуманітарної підтримки та розвитку міжнародної асоціації солдати миру дуже вдячні Адвокатському Бюро "Приходько та Партнери" за джип для Збройних Сил України.

Авто вже передано на потреби військовим!

🇺🇦Хай віддано служить ЗСУ! Слава Україні!


Heading photo

Рівне

Передали краплі назальні Еновід Здовбицькій

Передали краплі назальні Еновід Здовбицькій сільській територіальній громаді Рівненської області в розмірі 192 назальних спреїв.

🙌Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

💵Загальна сума пожертви - $19.200


Heading photo

Київська область

Передали краплі назальні Еновід Мізоцькій

🇺🇦Передали краплі назальні Еновід Мізоцькій об‘єднаній територіальній громаді Рівненської області в розмірі 264 назальних спреїв.

🙌Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

💵Загальна сума пожертви - $26.400


Heading photo

Київська область

передали в Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка благодійну допомогу у вигляді дитячого візка, ковдр, засобів особистої гігієни та іграшок

🙌🏻Благодійний фонд гуманітарної підтримки та розвитку міжнародної асоціації солдати миру передали в Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка благодійну допомогу у вигляді дитячого візка, ковдр, засобів особистої гігієни та іграшок.

👉🏻В свою чергу вдячні Спеціалізованому обласному будинку дитини м.Боярка за віддану працю в такий важкий час!

🤝Пам‘ятайте, що сьогодні як ніколи українцям важливо підтримувати один одному! Тому не забувайте донатити для ЗСУ, допомагати людям, які в скрутному становищі внаслідок війни, жертвувати гроші на благодійні збори.

🇺🇦Все буде Україна!


Heading photo

Київська область

передали 100 медичних аптечок військовим Бишівської об'єднаної територіальній громаді

👍🏻БФ гуманітарної підтримки та розвитку міжнародної асоціації солдатів миру передали 100 медичних аптечок військовим Бишівської об'єднаної територіальній громаді.

🇺🇦Все буде Україна!


Heading photo

Київська область

Надали 20 електрочайників, які будуть направленні на забезпечення Київської обласної клінічної лікарні

👉🏻Надали на потребу Київської військової адміністрації близько 20 електрочайників, які будуть направленні на забезпечення Київської обласної клінічної лікарні та військових частин, які знаходяться на її території.

🇺🇦Все буде Україна!


Heading photo

Київська область

інвестування у відновлення пошкодженої та зруйнованої інфраструктури Київської області

🤝За підтримки Благодійного фонду гуманітарного розвитку та підтримки міжнародної асоціації солдатів миру відбулася зустріч між заступником керівника Державної військової адміністрацією Київської області Віталієм Власюком та представниками компанії PM Consulting Group- Директором Кризового Реагування в Україні Майклом Куйпер і головним консультантом Кризового Реагування в Україні Галеною Куйпер.

На зустрічі були присутні також генеральний директор Андрій Приходько та віцепрезидент Благодійного фонду гуманітарного розвитку та підтримки міжнародної асоціації солдатів миру Володимир Непочатов.

💥Обговорювалося інвестування у відновлення пошкодженої та зруйнованої інфраструктури Київської області, розвитку соціальних проєктів на її території.

Зустріч мала позитивні результати, адже було узгоджено подальший план дій та напрями співпраці щодо подолання наслідків війни для України. Дуже вдячні закордонним партнерам за готовність підтримати Україну в такий складний час.

🇺🇦Працюємо, відбудовуємо Україну разом!


Heading photo

Рівне

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

🇺🇦Передали краплі назальні Еновід Варковіцькій об‘єднаній територіальній громаді Рівненської області в розмірі 288 назальних спреїв.

🙌Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

💵Загальна сума пожертви - $28.800 ㅤ 

Heading photo

Рівне

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

🇺🇦Передали краплі назальні Еновід Тараканівській об‘єднаній територіальній громаді Рівненської області в розмірі 288 назальних спреїв. Допомогу прийняла голова сільської ради Сорочинська Наталія.
🙌Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

💵Загальна сума пожертви - $28.800 ㅤ 

Heading photo

Рівне

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

🇺🇦Передали краплі назальні Еновід Мирогощенській сільській раді Рівненської області в розмірі 288 назальних спреїв. Допомогу прийняла голова сільської ради Чух Надія Степанівна.

🙌Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

💵Загальна сума пожертви - $28.800

Heading photo

Київ

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали краплі назальні Еновід Вербській сільській раді Рівненської області в розмірі 288 назальних спреїв. Допомогу прийняв заступник голови Андрій Грицак.
Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.
Загальна сума пожертви - $28.800

Зібрано - $28.800  

Heading photo

Київ

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Комунальне підприємство Киівська Обласна Лікарня Номер 1. Допомогу прийняли Бойчук Сергій та Єфіменко Олена. Передали назальні краплі "Еновід" 2888 шт. Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Зібрано - $288.800  

Heading photo

Рівненська область

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Комунальне підприємство Рівненська міська клінічна лікарня ім. Юрія Семенюка. Допомогу прийняв Юрій Ординський. Передали назальні краплі "Еновід" 1500 шт. Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $150.000

Heading photo

Дубно

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід керівнику Дубенської міської лікарні Крохмалю Володимиру, за сприяння Дмитра Млинівського - 282 назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $28.200 

Heading photo

Київська область

Передали краплі назальні еновід

Передали назальні краплі Еновід заступнику начальника Киівської військової адміністрації Віталію Власюку - 10 коробок (960 спреїв) назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $96.000 

Heading photo

волинська область

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід на комунальне підприємство Волинська обласна лікарня Олександру Фудару - 564 спреїв назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Target - $56.400

Heading photo

Рівненська область

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід заступнику начальника Киівської військової адміністрації Тимошенко Ігорю Олександровичу - 10000 назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $100.000

Heading photo

Здолбунівська отг

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід заступнику начальника Киівської військової адміністрації Сосюку Юрію Павловичу - 240 назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $24.000

Heading photo

Димидівська отг

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід головному лікарю комунальне підприємство Центральна районна лікарня Домбровський А.С - 192 назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $19.200

Heading photo

Волинська область

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід засутпнику голови Волинської адміністрації Мирославі Якимчук - 1004 назальних спреїв "Еновід". Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $100.400

Heading photo

рівненська область

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід керівник Підлостівської сільскої ради Мирославі Якимчук - 280 назальних спреїв "Еновід" для укомплектування біців, та лікарень. Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $28.000

Heading photo

Київ

ПЕРЕДАЛИ КРАПЛІ НАЗАЛЬНІ ЕНОВІД

Передали назальні краплі Еновід в ліцей-інтернат 23 кадетьський корпус прийняла директор Головіхіна - 192 назальних спреїв "Еновід" для укомплектування біців, та лікарень. Вдячні компанії "Некстар" за надання препаратів.

Пожертва - $19.200

на Зв'язку

Якщо вам потрібна допомога зв'яжіться з нами

Якщо ви потребуєте тимчасового притулку, гуманітарної чи іншої допомоги, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ви можете зателефонувати нам, написати нам електронною поштою, у соціальних мережах або прийти до нашого головного офісу

наші соціальні мережі: ㅤFACEBOOKInstagram

  • НАПИШІТЬ НАМ

    gro.aipsnu%40ofni

  • ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

  • ГОЛОВНИЙ ОФІС

    М. КИЇВ, МЕЧНИКОВА 2 (БЦ ПАРУС)

Made with