UA

UA

Міграційний АдвокатДля отримання Послуг міграційного юриста дзвоніть

093 007 44 14

Міграційні послуги юриста іноземців в Україні
  Легалізація іноземців та осіб без громадянства в Україні: ● допомога біженцям, ● дозвіл на імміграцію, ● ВНЗ, ● ПМП, набуття громадянства:●  за походженням, ● через натуралізацію, ● інвестиції тощо
Оформлення для іноземця ІПН та реєстрація за місцем проживання, у тому числі – прописка у Києві.
Оформлення запрошення від родичів, на навчання, отримання візи нареченого/нареченої та чоловіка/дружини.
Отримання дозволу на працевлаштування та службових карток для співробітників представництв іноземних компаній
Супровід реєстрації шлюбу з іноземцем та бізнесу для іноземця в Україні.
А також:
● ЗАХИСТ ПРАВ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН В УКРАЇНІ● ЗНЯТТЯ ЗАборони НА В'ЇЗД В УКРАЇНУ● ВІДМОВА ВІД ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ● ПРОДОВЖЕННЯ ЗАГРАНПАСПОРТУ УКРАЇНИ● ВИЇЗД НА ПОСТійне МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ● ВНЖ для білорусів● Реєстрація місця проживання● Дозвіл на працевлаштування● Представництво у міграційній службі● Супроводження шлюбів з іноземцем● Запрошення для іноземців● Отримання посвідки на представництво● Внж при купівлі нерухомості● Екстрадиція● Внж за інвестиції● Отримання інн для іноземця● Оскарження бездіяльності міграційної служби● Отримання посвідки на проживання з навчання● Допомога в отриманні громадянства України● Отримати посвідку на проживання
Телефонуйте:093 007 44 14


Illustration
Illustration

консультація міграційного Юриста

Сьогодні найбільшою проблемою українців є незнання та нерозуміння, як діяти в проблемній ситуації, куди звертатись, як захистити свої права.

З перших днів війни Благодійний фонд Солдатів миру за підтримки Юридичної компанії Приходько та партнери, а також юридичного маркетплейсу Консультант, який об’єднав понад 500 адвокатів-волонтерів започаткували благодійну ініціативу – БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ!

ЩОБ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЮРИСТА та міграційного адвоката дзвоніть

093 007 44 14

діяльність проекту

Уже понад 2 тис безкоштовних консультацій надано і ми не зупиняємось. Ми допомагаємо людям розібратись з питаннями мобілізації та призову до Збройних сил України, відшкодування шкоди завданої війною, соціальних гарантій дітям, жінкам та малозабезпеченим люлям та іншими питаннями порушення прав громадян в умовах війни.

Ми надзвичайно вдячні компанії Google, яка також підтримала нашу ініціативу і надала грант задля можливість поширити інформацію в мережі інтернет.

Для можливості ознайомитись з наданими на проекті консультаціями, а також отримати 3 безкоштовні юридичні консультації перейдіть за посиланням.  

Для отримання безкоштовних консультацій 1. Тиснемо на кнопку Оримати консультацію 2. Заповнюємо форму 3. Оберіть операційну систему (Android або IOS).4. Вкажіть номер телефону, на який буде відправлено реферальний код з безкоштовними консультаціями.4. Завантажте мобільний додаток КОНСУЛЬТАНТ.5. Отримайте 3 безкоштовні консультації в розділі Консультації.

Якщо нам вдалось Вам допомогти, будемо вдячні за репости та рекомендації.

Окремо звертаюсь до юристів та адвокатів, не будьте байдужі, долучайтесь до нашої волонтерської ініціативи та реєструйтесь за посиланням https://consultant.net.ua/cabinet/register

на Зв'язку

Якщо вам потрібна допомога зв'яжіться з нами

Якщо ви потребуєте тимчасового притулку, гуманітарної чи іншої допомоги, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ви можете зателефонувати нам, написати нам електронною поштою, у соціальних мережах або прийти до нашого головного офісу

наші соціальні мережі: ㅤFACEBOOKInstagram linkedin

  • НАПИШІТЬ НАМ

    gro.aipsnu%40ofni

  • ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

  • ГОЛОВНИЙ ОФІС

    М. КИЇВ, МЕЧНИКОВА 2 (БЦ ПАРУС)

Made with