UA

Оформлення Державної нагороди "Герой України" (посмертно)

Супровід військового адвоката в Оформленні нагороди "Герой України"

Illustration
Illustration

консультація Військового Юриста

Сьогодні найбільшою проблемою українців є незнання та нерозуміння, як діяти в проблемній ситуації, куди звертатись, як захистити свої права.

З перших днів війни Благодійний фонд Солдатів миру за підтримки Юридичної компанії Приходько та партнери, а також юридичного маркетплейсу Консультант, який об’єднав понад 500 адвокатів-волонтерів започаткували благодійну ініціативу – БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ!

Напрямки Роботи

Illustration
Illustration
Illustration

Супровід військового адвоката в Оформленні нагороди "Герой України"

093 007 44 14

Державна нагорода "Герой України"

Державна нагорода "Герой України" є найвищим та найпочеснішим званням, яке присуджується державою Україна особам за виняткові вчинки та великий внесок у розвиток країни чи захист її суверенітету та незалежності. Основні критерії для присудження цієї нагороди включають:

● Діяльність в умовах військового конфлікту: Герої України можуть бути особами, які відзначилися мужністю, героїзмом та самопожертвою під час ведення бойових дій на фронті, захищаючи територіальну цілісність та безпеку країни.● Внесок у розвиток культури, науки, освіти: Це можуть бути вчені, культурні діячі, вчителі та інші особи, які своєю діяльністю внесли значний вклад у розвиток культури, науки, освіти та інших галузей життя країни.● Видача захисників прав людини: Особи, які відзначилися захистом прав і свобод людини, боротьбою за демократію та правову державу також можуть бути нагороджені званням Героя України.

Нагорода "Герой України" може бути присуджена посмертно, якщо особа загинула, виконуючи героїчний вчинок або має виняткові заслуги перед державою після смерті. Відзнака цінна не лише символічно, а й матеріально, іноді пов'язана з наданням певних пільг та підтримки для родини нагородженого.

Нагорода "Герой України" є вираженням вдячності та визнанням великого внеску особи у долю країни та її громадян.

діяльність проекту

Уже понад 2 тис безкоштовних консультацій надано і ми не зупиняємось. Ми допомагаємо людям розібратись з питаннями мобілізації та призову до Збройних сил України, відшкодування шкоди завданої війною, соціальних гарантій дітям, жінкам та малозабезпеченим люлям та іншими питаннями порушення прав громадян в умовах війни.

Ми надзвичайно вдячні компанії Google, яка також підтримала нашу ініціативу і надала грант задля можливість поширити інформацію в мережі інтернет.

Для можливості ознайомитись з наданими на проекті консультаціями, а також отримати 3 безкоштовні юридичні консультації перейдіть за посиланням.  

Для отримання безкоштовних консультацій 1. Тиснемо на кнопку Оримати консультацію 2. Заповнюємо форму 3. Оберіть операційну систему (Android або IOS).4. Вкажіть номер телефону, на який буде відправлено реферальний код з безкоштовними консультаціями.4. Завантажте мобільний додаток КОНСУЛЬТАНТ.5. Отримайте 3 безкоштовні консультації в розділі Консультації.

Якщо нам вдалось Вам допомогти, будемо вдячні за репости та рекомендації.

Окремо звертаюсь до юристів та адвокатів, не будьте байдужі, долучайтесь до нашої волонтерської ініціативи та реєструйтесь за посиланням https://consultant.net.ua/cabinet/register

на Зв'язку

Якщо вам потрібна допомога зв'яжіться з нами

Якщо ви потребуєте тимчасового притулку, гуманітарної чи іншої допомоги, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ви можете зателефонувати нам, написати нам електронною поштою, у соціальних мережах або прийти до нашого головного офісу

наші соціальні мережі: ㅤFACEBOOKInstagram linkedin

  • НАПИШІТЬ НАМ

    gro.aipsnu%40ofni

  • ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

  • ГОЛОВНИЙ ОФІС

    М. КИЇВ, МЕЧНИКОВА 2 (БЦ ПАРУС)

Made with